O'zLiDeP депутати 421 оилага саховат кўрсатди
“Саховат ва кўмак” умуммиллий ҳаракати доирасида партия фаоллари ва депутатларнинг эҳтиёжманд оилаларга ёрдам кўрсатиш ишлари давом этмоқда.
Халқ депутатлари Навоий шаҳар кенгашидаги O'zLiDeP депутатлик гуруҳи аъзоси М.Бозоров пандемия даврида эҳтиёжманд ва кам таъминланган оилаларга ёрдам кўрсатиш мақсадида ўз ҳудудидаги 421 та оилага 230 млн. сўмлик озиқ-овқат маҳсулотларини етказиб берди.
- Бугунги синовли кунларда халқ вакили ва биз тадбиркорлар ўз сайлов ҳудудларимиздаги кам таъминланган, эҳтиёжманд оилаларга ёрдам кўрсатишда давом этяпмиз. Бу каби саховат ишларида қолган тадбиркорларимизни ҳам жалб қилиб, аҳолига беминнат ёрдам кўрсатишга даъват қиляпмиз, - дейди Халқ депутатлари Навоий шаҳар Кенгаши депутати М.Бозоров.
Партия фаолларининг хайрли ишлари қолган ҳудудларда ҳам давом этмоқда.
1144
Насирова Шаира Нармурадовна Кармана туман Кенгаши депутати2020-05-26 22:20:20
Бу каби саховат ишларида вилоятимиз тадбиркорлари ҳам жонбозлик кўрсатиб, аҳолига беминнат ёрдам кўрсатишдаги аоллликлари таҳсинга сазовор.

Помощь депутата УзЛиДеП 421 семьям
В рамках общенародного движения “Доброта и поддержка” активисты и депутаты партии оказывают помощь нуждающимся семьям.
Член депутатской группы УзЛиДеП в Навоийском городском кенгаше народных депутатов  в целях оказания помощи нуждающимся семьям в период пандемии доставил 421 семьям продукты питания на сумму  230 млн. сумов.
- В эти дни испытаний представители народа и предприниматели  продолжают работу по оказанию помощи малообеспеченным, социально нуждающимся семьям. К этой работе мы призываем и других предпринимателей, сказал  депутат  Навоийского городского кенгаша народных депутатов  М.Бозоров.