O‘zLiDeP Тошкент шаҳар Кенгаши “Саховат бурчаги” лойиҳасини амалга оширмоқда
Мазкур лойиҳа доирасида партия фаоллари кўмагида Шайхонтоҳур туманида ташкил қилинган “Саховат контейнери”нинг очилиш маросими бўлиб ўтди.
Тадбирни ўтказишдан мақсад  эҳтиёжманд ва кам таъминланган оилаларга, ижтимоий ҳимояга муҳтож, ишсиз ва ногиронлиги бўлган фуқароларга катта эътибор қаратиш ҳамда жамиятимизда меҳр-оқибат, ўзаро ҳамжиҳатлик муҳитини мустаҳкамлаш кўзда тутилган.
Мазкур саховат контейнери “UDT-Holding” масъулияти чекланган жамияти директори Азиз Гафуров ташаббуси билан амалга оширилди.
O'zLiDeP Тошкент шаҳар Кенгаши раиси Равшан Фазилов “Саховат контейнер”ининг очилиш маросимида сўзга чиқиб,  тадбиркорнинг ушбу хайрли ишига муваффақиятлар тилади.

Ташкентский городской кенгаш УзЛиДеП реализует проект “Уголок доброты”
В рамках проекта состоялась церемония открытия «Контейнера доброты», организованного в Шайхантахурском районе при содействии активистов партии.
Цель мероприятия – уделение большего внимания нуждающимся, малообеспеченным семьям, инвалидам, оставшимся без работы гражданам и укрепление в обществе атмосферы сплоченности, добра и милосердия.
«Контейнер доброты» создан по инициативе директора ООО “UDT-Holding” Азиза Гафурова.
На церемонии открытия «Контейнера доброты» выступил председатель Ташкентского городского кенгаша УзЛиДеП Равшан Фазилов и пожелал успехов благородному начинанию предпринимателя.