Xo‘jaylida O‘zLiDeP quyi bo‘g‘ini soni bittaga ortdi
O‘zLiDeP Qoraqalpog‘iston Respublikasi Kengashi Xo‘jayli tumanida joylashgan “Avtoservis” mas’uliyati cheklangan jamiyatiga sayohat uyushtirdi.
Bundan ko‘zlangan maqsad – elektorat bilan ishlash tizimini yanada jonlantirish, partiya safiga yangi a’zolarni jalb qilish, partiyaning g‘oyaviy maqsad va vazifalarini targ‘ib etish, tadbirkorlar bilan ko‘proq muloqot qilish, ularning fikr va takliflarini tinglashdan iborat.
–Dastlab “Har bir oila – tadbirkor” Dasturi doirasida “Hamkor bank” tuman filialidan 700 mln. so‘m miqdorida kredit oldik. Shundan so‘ng qurilish ishlarini boshladik. 2018 yil sentabr oyidan esa korxonamiz to‘liq ishga tushdi, – deydi “Avtoservis” MChJ rahbari I.Xodjanov. – Ayni paytda avtomashinalarga sifatli texnik xizmatlarni ko‘rsatib kelyapmiz. Buning uchun 11 nafar kollej bitiruvchisi doimiy ish bilan band. Qolaversa, sartaroshxona va oziq-ovqat do‘konlari ham aholi xizmatiga shay.
Shuningdek, uchrashuv va samimiy muloqotlar davomida korxona ishchi-xodimlariga partiya maqsad va vazifalari haqida kengroq ma’lumotlar berildi.
Uchrashuv so‘ngida 11 nafar ishchi-xodim partiya safiga qabul qilinib, korxona qoshida O‘zLiDeP boshlang‘ich partiya tashkiloti tuzildi.
Izboskanda BPTlar faoliyati samaradorligi qanday?
16.09.2020, 17:15
Andijon tumanida BPTlar faoliyati o‘rganildi
15.09.2020, 17:04
O‘zLiDeP sayyor qabulida quvalik ehtiyojmand oilaning muammosi hal etildi
08.09.2020, 17:00
O’zLiDeP Andijon viloyat Kengashi tomonidan BPTlar faoliyati o‘rganilmoqda
07.09.2020, 14:50
“Premium capital group” MChJda O'zLiDePning boshlang‘ich tashkiloti ochildi
04.09.2020, 15:45
Насиба-СТМ2019-05-22 12:18:41
“Ҳар бир оила – тадбиркор” Дастури доирасида “Ҳамкор банк” туман филиалидан 700 млн. сўм миқдорида кредит олиб, ўз тадбиркорлиги тўғри йўлга қўйган хамда янги иш ўринларини яратаётган корхона рахбари Ходжанов Инамжан акага ишларида омад тилайман.

Another PPO of UzLiDeP is established in Khojeyli
Karakalpak Kengash of UzLiDeP organized a trip to the LLC Auto Service operating in Khojeyli district.
The goal of the trip – the intensification of the system of activities with the electorate, attracting new members to the party, promoting the goals and objectives of the party, the dialogue with entrepreneurs, familiarization with their opinions and suggestions.
– Within the framework of the program “Every family entrepreneur” in the district branch of Hamkor Bank, we have received a loan in the amount of 700 million soums. Began construction. And in September 2018, our enterprise began to operate fully, – said I.Hojanov, head of LLC Auto Service. – We provide car maintenance services. 11 college graduates work on a permanent basis. They also set up the work of a hairdresser and grocery stores.
At the meetings and conversations, the employees of the enterprise were informed about the goals and objectives of the party.
Following the event, 11 employees were accepted into the party ranks, the primary party organization of UzLiDeP was organized at the enterprise.