“Keng Makon” МЧЖда OʻzLiDeP қуйи бўғини тузилди
OʻzLiDeP Тошкент шаҳар Кенгаши раиси Т.Назаров бошчилигидаги бир гуруҳ партия вакиллари Олмазор туманидаги “Keng Makon” МЧЖда бўлиб, ишчи-ходимлар билан учрашди.
Учрашув давомида партия вакиллари томонидан “Keng Makon” МЧЖ ва “Агрегат заводи” акциядорлик жамияти ходимларига партия тарихи, мақсад ва вазифалари, партиявий лойиҳалар ҳақида йиғилганларга кенгроқ маълумотлар берилди.
Йиғилишда OʻzLiDeP Тошкент шаҳар Кенгаши раиси Т.Назаров сўнгги уч йилда мамлакатимизда тадбиркорлар, ишбилармонларнинг манфаатларини ҳимоялаш ва эртанги кунини таъминлашга алоҳида эътибор қаратилаётганини айтиб, бу борада партия томонидан олиб борилаётган амалий ишлар хусусида   тўхталиб ўтди.
Учрашув сўнггида корхона қошида OʻzLiDeP бошланғич партия ташкилоти тузилиб, партия сафига янги қабул қилинган ишчи-ходимларга аъзолик гувоҳномалари топширилди.

В ООО “Keng Makon” образована первичная организация УзЛиДеП
Группа представителей  партии во главе с председателем Ташкентского городского Кенгаша УзЛиДеП   Т.Назарова встретилась с работниками ООО  “Keng Makon” Алмазарского района.
В ходе встречи представители партии рассказали работникам ООО  “Keng Makon” и акционерного общества  “Агрегат заводи” об истории, целях, задачах и проектах партии.
Председатель Ташкентского городского кенгаша УзЛиДеП   Т.Назаров  отметил, что в последние три года в стране уделяется большое внимание защите интересов предпринимателей и рассказал о практической работе партии в этом направлении.
В конце встречи при предприятии была сформирована первичная организация УзЛиДеП  и новым членам партии вручили  членские билеты.