“Keng Makon” МЧЖда OʻzLiDeP қуйи бўғини тузилди
OʻzLiDeP Тошкент шаҳар Кенгаши раиси Т.Назаров бошчилигидаги бир гуруҳ партия вакиллари Олмазор туманидаги “Keng Makon” МЧЖда бўлиб, ишчи-ходимлар билан учрашди.
Учрашув давомида партия вакиллари томонидан “Keng Makon” МЧЖ ва “Агрегат заводи” акциядорлик жамияти ходимларига партия тарихи, мақсад ва вазифалари, партиявий лойиҳалар ҳақида йиғилганларга кенгроқ маълумотлар берилди.
Йиғилишда OʻzLiDeP Тошкент шаҳар Кенгаши раиси Т.Назаров сўнгги уч йилда мамлакатимизда тадбиркорлар, ишбилармонларнинг манфаатларини ҳимоялаш ва эртанги кунини таъминлашга алоҳида эътибор қаратилаётганини айтиб, бу борада партия томонидан олиб борилаётган амалий ишлар хусусида   тўхталиб ўтди.
Учрашув сўнггида корхона қошида OʻzLiDeP бошланғич партия ташкилоти тузилиб, партия сафига янги қабул қилинган ишчи-ходимларга аъзолик гувоҳномалари топширилди.

UzLiDeP primary organization is established in LLC Keng Makon
A group of party representatives led by the Chairman of Tashkent city kengash of UzLiDeP T. Nazarova met with employees of LLC Keng Makon in Almazar district.
At the meeting, party representatives told employees of LLC Keng Makon and JSC Aggregate Plant about the history, goals, objectives and projects of the party.
Chairman of Tashkent city kengash of UzLiDeP T.Nazarov noted that in the past three years, much attention has been paid to protecting the interests of entrepreneurs in the country and spoke about the party's practical work in this direction.
Following the meeting, UzLiDeP primary organization was established at the enterprise and membership cards were handed to new party members.