O‘zLiDeP “Mega stars flowers”da BPT tuzdi
— Tayyorlanayotgan har bir mahsulotni san’at darajasida tayyorlanishiga alohida e’tibor qaratamiz, – deydi H.Toshmatova. — Har bir buyurtmani mijozlarning didi va xohishidan kelib chiqib, tayyorlashga harakat qilamiz. Shu bois mijozlarimiz ishimizdan mamnun, mahsulotlarimiz xaridorgir.
Ta’kidlash kerak, hozirda partiyaning chinakam faoliga aylangan Hakima Toshmatova partiya g‘oyalarini targ‘ib qilishda ham alohida tashabbus ko‘rsatmoqda. Kuni kecha u rahbarlik qilayotgan korxonada 30 nafar partiya a’zolarini o‘zida birlashtirgan yangi BPT tuzildi.
Yana bir gap. Tadbirkor taklifi bilan korxona ishchi-xodimlarining siyosiy savodxonligini oshirish, Prezidentimiz tomonidan qabul qilinayotgan qaror va farmonlarning mazmun-mohiyatini tushuntirish maqsadida haftaning har shanba kuni xodimlar uchun siyosiy darslar tashkil etishga kelishib oldi.
Sevara MUSLIMOVA,
O‘zLiDeP Siyosiy Kengashi
Ayollar bilan ishlash
963
Халқ депутатлари Мирзаобод туман Кенгашидаги O‘zLiDeP депутатлик гуруҳининг ижрочи котиби Р.Қўшбоқов2018-09-25 18:46:44
Тадбиркор O‘zLiDePнинг фаоли Ҳ.Тошматовага ушбу янги тузилган “Mega stars flowers” корхонаси БПТга қабул қилинган аъзолар сони бунданда кўпайишини ҳамда партиянинг мақсад ва вазифаларини тарғиб қилишдаги ишларида янада мувафаққиятлар тилаб қоламиз.
Рахманова Гульнара УзЛиДеП Тахтакупир туман Кенгаши ижрочи котиб 2018-09-25 17:21:50
Наманганлик Ҳакима Тошматова “Mega stars flowers” корхонасидан очилган янги БПТ га омадлар тилаймиз, сафдошларимиз тадбиркорлар билан янада купаяверсин.
С.Рузметова халқ депутатлари туман Кенгаши депутати2018-09-25 16:21:26
“Mega stars flowers” корхонасидаги аъзолар сони кўпайиб бошланғич партия ташкилоти тузилишига бош-қошчилик қилиб турган корхона раҳбари тадбиркор аёл Н.Хошматовага келгуси ишларида зафарлар тилаб қоламиз
Вохидова Азиза Хасановна Навоий вилояти"Кармана туман Фермерлар кенгаши" номли БПТ раиси 2018-09-25 13:00:24
Партиямизнинг янги аъзолари учун сиёсий дарслар ўтилишини йўлга қуйиш сиёсий саводхонликни оширишга хизмат қилади. Хакима Тошматовага омад тилаймиз.

УзЛиДеП создал ППО на предприятии «Mega stars flowers»
Хакима Тошматова из Намангана на предприятии «Mega stars flowers»” производит железные решетки, ворота, всего более 30 видов декоративных изделий из металла.
— Мы уделяем особое внимание тому, чтобы каждая изготавливаемая продукция была произведением искусства, – говорит Х.Тошматова. — Каждый заказ мы выполняем в соответствии с пожеланиями и вкусом клиентов. Поэтому клиенты довольны нашей работой, продукция пользуется большим спросом.
Необходимо отметить, что в настоящее время Хакима Тошматова, ставшая настоящей активисткой партии, проявляет особую инициативность по пропаганде идей партии. На днях в возглавляемом ею предприятии создано новое ППО, объединившее 30 членов партии.
И еще. По предложению предпринимательницы в целях повышения политической грамотности рабочих и служащих предприятия, разъяснения сути и содержания, принимаемых Президентом страны постановлений и указов, каждую субботу решено проводить политические уроки для работников.
Севара МУСЛИМОВА,
Завотделом по работе с
женщинами Исполнительного
Халқ депутатлари Мирзаобод туман Кенгашидаги O‘zLiDeP депутатлик гуруҳининг ижрочи котиби Р.Қўшбоқов2018-09-25 18:46:44
Тадбиркор O‘zLiDePнинг фаоли Ҳ.Тошматовага ушбу янги тузилган “Mega stars flowers” корхонаси БПТга қабул қилинган аъзолар сони бунданда кўпайишини ҳамда партиянинг мақсад ва вазифаларини тарғиб қилишдаги ишларида янада мувафаққиятлар тилаб қоламиз.
Рахманова Гульнара УзЛиДеП Тахтакупир туман Кенгаши ижрочи котиб 2018-09-25 17:21:50
Наманганлик Ҳакима Тошматова “Mega stars flowers” корхонасидан очилган янги БПТ га омадлар тилаймиз, сафдошларимиз тадбиркорлар билан янада купаяверсин.
С.Рузметова халқ депутатлари туман Кенгаши депутати2018-09-25 16:21:26
“Mega stars flowers” корхонасидаги аъзолар сони кўпайиб бошланғич партия ташкилоти тузилишига бош-қошчилик қилиб турган корхона раҳбари тадбиркор аёл Н.Хошматовага келгуси ишларида зафарлар тилаб қоламиз
Вохидова Азиза Хасановна Навоий вилояти"Кармана туман Фермерлар кенгаши" номли БПТ раиси 2018-09-25 13:00:24