Oltinko‘llik deputatimiz 3- va 31-umumta’lim maktabining isitish tizimidagi nosozlikni barataraf etishga homiylik qildi
08.01.2019, 17:50
Oltinko‘llik deputatimiz 3- va 31-umumta’lim maktabining isitish tizimidagi nosozlikni  barataraf etishga homiylik qildi
Bugun Saroy va Qoraqalpoq saylov okrugidagi 50 ta xonadon farzandlarining quvonchlari cheksiz. Boisi, bu bolajonlarga Xalq deputatlari Oltinko‘l tuman Kengashiga mazkur okrugdan deputatlikka saylangan Begali Azimov turli sovg‘alar ulashdi.
–Deputatlikka nomzod tanlashda adashmabmiz,– deydi “Saroy” MFY maslahatchisi Irodaxon Xalilova. – Chunki B.Azimov hududimizdagi har bir oilaning quvonchu tashvishlariga biz bilan yelkadosh bo‘lib sherik bo‘ladi. Vakolati doirasidagi barcha ko‘maklarini ayamaydi. Ayniqsa, bayram arafasida bugungiday yo‘qlovlarni unutmaydi.
Shuningdek, deputat shu kuni O‘zLiDeP Oltinko‘l tuman Kengashi bilan birga tumandagi 3- va 31-umumta’lim maktablarining isitish tizimidagi nosozlikni barataraf etishga homiylik qildi.

Депутат от УзЛиДеП в Алтынкульском районе спонсировал устранение неисправностей в системе отопления общеобразовательных школ № 3 и №31
10.01.2019, 18:32
Безгранична радость детей из 50 домохозяйств избирательных округов  Сарой и Коракалпок. Так как депутатом от партии в Алтынкульском районном Кенгаше народных депутатов Бегали Азимовым ребятишкам вручены различные подарки.
–Мы не ошиблись, выбрав своего народного представителя, – сказала консультант МСГ “Сарой” Иродахон Халилова. – Ведь, Бегали Азимов старается оказывать внимание и поддержку каждой семье на нашей территории. Не жалеет сил в оказании помощи в рамках своих полномочий, особенно, в предпраздничные дни.
Также депутат совместно с Алтынкульским районным Советом УзЛиДеП спонсировал устранение неисправностей в системе отопления общеобразовательных школ №3 и №31.