Farg‘onada O’zLiDeP deputati eng faol o‘quvchilarga stipendiya berdi
Xalq deputatlari Quvasoy shahar Kengashi deputati Azizbek Qosimov 4-umumiy o‘rta ta’lim maktabida fevral oyi davomida sinflar o‘rtasida eng yuqori natijalarga erishgan hamda “Fan olimpiada”sida g‘oliblikni qo‘lga kiritgan 14 nafar faol o‘quvchilarga “Deputat stipendiyasi” loyihasi doirasida taqdirlash marosimini o‘tkazdi.
Tadbirda barcha o‘quvchilarni yaxshi o‘qishlari, darslarda faol qatnashishlari, kelajakda yurtimiz rivojiga munosib hissa qo‘shadigan komil inson bo‘lib yetishishlariga katta ishonch bildirildi.
Albatta, o‘quvchilarning izlanishi, intilishiga qarab, ularning safi kengayib boradi. Tashabbuskor deputat bunday faol o‘quvchilarni Samarqand viloyatiga safarga olib borishga ham va’da berdi.

Стипендия депутата УзЛиДеП - самым активным ученикам Ферганы
Депутат Кувасайского городского кенгаша УзЛиДеП Азизбек Косимов в 4-средней общеобразовательной школе в рамках проекта «Стипендия депутата» провел церемонию награждения 14 активных школьников, достигших лучших результатов в феврале и победителей предметных олимпиад.
На мероприятии была выражена уверенность, что все ученики будут хорошо учиться, и дальше и в дальнейшем будут приносить пользу стране.
Депутат надеется, что будут шириться ряды таких учеников, и пообещал организовать для наиболее активных, поездку в Самаркандскую область.
Х.Алимова,
Кувасайского городского кенгаша УзЛиДеП
В рамках проекта "Депутат в махалле - на пути решения проблем" в Арнасайе проводится работа по благоустройству
09.04.2021, 14:50
Помощь депутата в установке трансформатора
09.04.2021, 14:43
Депутат УзЛиДеП посетил дома 83 пожилых людей и женщин
05.04.2021, 17:21
В Сырдарье депутаты УзЛиДеП заслушали отчеты управлений народного образования, энергетики и кадастра