Ёшлар куни муносабати билан талаба ёшлар билан очиқ мулоқот ўтказилди
O'zLiDeP Тошкент шаҳар Кенгаши томонидан “Халқ билан бирга” умуммиллий дастури доирасида талаба ёшлар билан учрашув ташкил этилди.
Учрашувда ёшларга яратилаётган имкониятлар, таълим олиш, касб эгаллаш ва тадбиркорликни ривожлантириш бўйича амалга оширилаётган ишлар ҳақида суҳбатлашилди. Шунингдек, партиянинг ёшларга қаратилган лойиҳа ва ташаббуслари ҳақида маълумот берилди.
Талаба ёшлар ўзларини қизиқтирган саволларга жавоб олиб, таклиф ва фикрларини билдиришди. Самимий мулоқот руҳида ўтган тадбир ёшларнинг фаоллиги ва ташаббусларини қўллаб-қувватлашда муҳим аҳамият касб этди.

В честь Дня молодежи состоялась открытая встреча со студентами
​Ташкентский городской совет УзЛиДеП в рамках общенациональной программы «Вместе с народом» организовал встречу со студенческой молодежью.
​В ходе мероприятия обсуждались создаваемые для молодежи возможности, а также проводимая в стране работа по обеспечению качественного образования, освоению современных профессий и поддержке молодежного предпринимательства. Кроме того, участники были подробно ознакомлены с проектами и инициативами партии, направленными на поддержку подрастающего поколения.
​Студенты получили исчерпывающие ответы на все интересовавшие их вопросы, а также поделились своими предложениями и идеями. Встреча, прошедшая в духе искреннего и открытого диалога, послужила важной площадкой для поддержки активности и перспективных инициатив молодежи.