O‘zLiDeP vakillari Pekinda bo‘lib o‘tadigan siyosiy partiyalari o‘rtasidagi rasmiy uchrashuvda ishtirok etadi
30.11.2017, 13:50
2017-yilning 29-noyabr kuni Parlamentning quyi palatasi deputatlari, O‘zbekiston Ekologik harakati vakillari hamda O‘zbekiston Liberal – demokratik partiya Siyosiy Kengashi Ijroiya qo‘mitasi mas’ul xodimlaridan iborat bo‘lgan delegatsiya Pekin shahriga jo‘nab ketdi.
Delegatsiya vakillari Xitoy Xalq Respublikasi Kommunistik partiyasi va xorijiy davlatlarning siyosiy partiyalari o‘rtasidagi rasmiy uchrashuvlarida ishtirok etishadi.

Представители УзЛиДеП примут участие в предстоящей в Пекине официальной встрече между политическими партиями
01.12.2017, 11:42
29 ноября 2017 года делегация в составе депутатов нижней палаты парламента, представителей Экологического движения Узбекистана и ответственных сотрудников Исполнительного комитета Политического Совета Либерально-демократической партии Узбекистана отбыла в город Пекин.
Члены делегации примут участие в официальных встречах Коммунистической партии Китайской Народной Республики с политическими партиями зарубежных государств.