Deputat ko‘magida ehtiyojmand oilaning uy-joyi ta’mirlab berildi
Xalq deputatlari Qorovulbozor tumani Kengashi deputati Jonibek Ziyayev o‘z saylov okrugiga qarashli "Tinchlik" mahallasida aholi muammolarini o‘rganish maqsadida sayyor qabul o‘tkazgan edi.
Ushbu sayyor qabulda mazkur mahallaning "Navoiy" ko‘chasida yashovchi, “Ayollar daftari”da ro‘yxatga kiritilgan fuqaro Esan Julmatova uy-joyini ta’mirlashga amaliy yordam so‘rab murojaat qilgan.
Fuqaroning murojaati o‘rganib chiqilib, Xalq deputatlari Qorovulbozor tuman Kengashi deputati J.Ziyayev homiyligida va O’zLiDeP Qorovulbozor tuman Kengashi faollari ko‘magida ushbu murojaatchining uy-joyini ta’mirlash ishlari boshlab yuborildi.

A deputy of the Council of People’s Deputies of Karavulbazar district held an outreach reception in Tinchlik mahalla of his constituency to study the problems of the population.
At the reception, Esan Julmatova, included in the “Women’s Notebook”, who lives on Navoi Street, asked for help with housing repairs.
Her appeal was studied and under the leadership of the deputy J. Ziyayev and the assistance of the activists of the Council of Karavulbazar district. The repair of E. Julmatova’s house began.