“O‘zLiDeP кубоги” ғолиби аниқланди
Партиянинг Тошкент шаҳар Кенгаши ёшлар билан ишлаш бўлими томонидан “O‘zLiDeP кубоги” лойиҳаси доирасида депутат ва ёшлар ўртасида футбол мусобақасининг финал босқичи бўлиб ўтди.
Мазкур тадбир “Ёшларни қўллаб-қувватлаш ва аҳоли саломатлигини мустаҳкамлаш йили” давлат дастури ижросини таъминлаш ҳамда партия фаоллари, ёшлар ўртасида соғлом турмуш тарзини тарғиб қилиш, ҳар томонлама жисмонан баркамол етук авлодни етиштиришда хисса қўшиш мақсадида ташкил этилмоқда.
Мусобақа якунида 4-ўрин O‘zLiDeP Тошкент шаҳар Кенгаши, 3- ўрин O‘zLiDeP Яккасарой туман Кенгаши, 3-ўрин O‘zLiDeP Бектемир туман Кенгаши вакилларига насиб қилган бўлса, финал ғолиби O‘zLiDeP Учтепа туман Кенгашига  “O‘zLiDeP кубоги” тантанали равишда топширилди.

UzLiDeP Cup winner determined
Within the framework of the UzLiDeP Cup project, the department for working with youth of Tashkent city Council of the party held the final stage of the football competition among deputies and youth.
The event is held to ensure the implementation of the State Program “Year of Supporting Youth and Improving Population Health”, as well as promote a healthy lifestyle among party activists, youth and its all-round development.
The 4th place in the competition was taken by Tashkent city council of UzLiDeP, the 3rd place by Yakkasaray district council of UzLiDeP, the 2nd place by Bektemir district council of UzLiDeP, and the UzLiDeP Cup went to Uchtepa district council of UzLiDeP.