O‘zLiDeP Шароф Рашидов туман Кенгаши “Дамас” автомобили билан тақдирланди
Аввал хабар қилинганидек, O‘zLiDeP Сиёсий Кенгаши Ижроия қўмитаси томонидан “Энг намунали туман (шаҳар) партия ташкилоти”, “Энг намунали бошланғич партия ташкилоти” ва “Халқ депутатлари маҳаллий Кенгашларидаги энг фаол депутат” танловларининг республика босқичи ўтказилди.
Хусусан, “Энг намунали туман (шаҳар) партия ташкилоти” танловининг республика босқичида ҳудудларда ғолибликни қўлга қиритган 10 туман ва 4 шаҳар Кенгаши вакиллари иштирок этди. Ҳакамлар ҳайъати аъзолари эса иштирокчиларни танлов мезонларига мувофиқ баҳолаб борди.
– Очиғи, танловда иштирок этган партиядошларимизнинг ҳар бири ғолибликка давогар эди, – дейди O‘zLiDeP Шароф Рашидов туман Кенгаши аппарат раҳбари Фарход Маматқулов. – Лекин ҳакамлар ҳайъати аъзолари мени ғолибликка лойиқ деб топишди. Камтарона меҳнатимга партиямиз томонидан катта эътибор кўрсатилганидан беҳад миннатдорман. Бу мукофот менга янги куч-қувват бағишлайди, янада фаол бўлишга, партия Устав ва Дастурида белгиланган мақсад ва вазифаларни тарғиб қилишга ундайди.
Ҳакамлар ҳайъатининг хулосасига кўра, Шароф Рашидов туман Кенгаши “Энг намунали туман (шаҳар) партия ташкилоти” деб топилди ва  “Дамас” автомобили билан тақдирланди.
1493
Ойбек Арнасой туман кенгаши2019-01-14 09:41:02
Муборак бўлсин хаммамизга шунақа кунлар насиб этсин хурсанд бўлдик...
Рахмонова Зиёдахон Қува тумани Кенгаши аппарат рахбари2019-01-04 10:15:54
Ғолиблар марра муборак бу меҳнатларингизнинг самарасидир бу ютуқ ҳаммага насиб қилсин
Косим2018-12-29 20:20:33
ГАЛАБА МУБОРАК БУЛСИН
Абдурахмонов Азамат Остонақулович- Ташкилий партиявий ишлар бўлими мудири2018-12-29 15:27:40
Табриклаймиз. Янги йилда янада улкан марраларни амалга ошириб, юртимиз ижтимоий-иқтисодий ривожига хисса қўшайлик
Юсуфов Мардонбек2018-12-29 13:19:23
Фарход ака ғалаба билан муборакбод этаман.Сизнинг ғалабангиз барчамизни янги йил олди жуда хурсанд қилди. Зафаробод туман Кенгаши номидан сизни чин юракдан табриклаб қоламиз.

Шараф-Рашидовский районный Совет УзЛиДеП удостоен автомобилем “Дамас”
Как ранее сообщалось, Исполнительным комитетом Политического Совета УзЛиДеП проведен республиканский этап конкурсов “Самая образцовая районная (городская) партийная организация”, “Самая образцовая первичная партийная организация” и “Самый активный депутат местных Кенгашей народных депутатов”.
В частности, на республиканском этапе конкурса “Самая образцовая районная (городская) партийная организация” приняли участие представители 10 районных и 4 городских Советов партии, завоевавших победу в своих регионах. Члены жюри оценили участников на основе критериев конкурса.
– Признаться, каждый член партии, участвовавший в конкурсе, достоин быть победителем, – сказал руководитель аппарата Шараф-Рашидовского районного Совета УзЛиДеП Фарход Маматкулов. – Однако члены жюри признали меня победителем. Безгранично рад, что партией оценен мой скромный труд. Эта победа придает мне больше сил и энергии, побуждает к пропаганде целей и задач, намеченных в Уставе и Программе партии.
По решению жюри конкурса, Шароф-Рашидовский районный Совет признан “Самой образцовой районной (городской) партийной организацией” и удостоен автомобиля “Дамас”.