O'zLiDeP депутати 57 та хонадон вакилини хурсанд қилди
"Олмалиқ кон-металлургия комбинати" АЖга қарашли “Шеробод Цемент Заводи” масъулияти чекланган жамияти раҳбари, O'zLiDeP фаоли, 4-Кўҳитанг сайлов округидан сайланган Халқ депутатлари вилоят Кенгаши депутати Э. Муродов “Саховат ва кўмак” умумхалқ ҳаракати доирасида навбатдаги хайрли ишни амалга оширди.
Депутат туманнинг “Каттабоғ”, “Ғуржак-2”, “Гулистон”, “Оқтепа”, “Хўжақия-2”, “Нуртепа”, “Бойқишлоқ”, “Боғиобод”, “Ойинли”, “Қўрғон” маҳаллаларида истиқомат қилувчи карантин муносабати билан ишсиз, даромадсиз қолган, ижтимоий ҳимояга муҳтож бўлган 57 та оилага 8 турдаги зарурий озиқ-овқат маҳсулотларини етказиб берди.
Албатта, депутатларимизнинг бундай саховатли ишлари ўз сайловчиларининг тақдирига бефарқ эмаслигини, оғир дамда ҳам халқнинг ёнида туриши мумкинлигини исботлаяпти.

UzLiDeP deputy provides assistance to 57 families
Head of Sherobod Cement Zavodi LLC of JSC Almalyk Mining and Metallurgical Plant, deputy E. Murodov, elected from the 4th Kuhitang constituency, took an active part in the “Generosity and Support” Nationwide Movement.
The deputy provided 8 types of essential food products to 57 families living in the district makhallas “Kattabog”, “Gurjak-2”, “Guliston”, “Oqtepa”, “Khujakiya-2”, “Nurtepa”, “Boyqishloq”, “Bogiobod”, “Oyinli”, “Kurgon” and because of the quarantine of those left without work and permanent income.
The noble work of deputies once again proves that they are not indifferent to the fate of voters and in difficult times they are always together with people.