O‘zLiDeP депутати қўқонлик ижтимоий ҳимояга муҳтож оилалар ҳолидан хабар олди
Халқ депутатлари Қўқон шаҳар Кенгашидаги O‘zLiDeP депутатлик гуруҳи аъзоси Муҳсинжон Абдураҳимов сайловчилар ишончини қозонган депутатлардан. Боиси, у халқ вакили сифатида аҳоли билан тез-тез учрашиб, уларни қийнаётган муаммоларни жойида ҳал этиб келади.
Масалан, яқинда ҳудуддаги “Янги чорсу”, “Қўшчинор”, “Ат-термизий” МФЙда истиқомат қилувчи ижтимоий ҳимояга муҳтож оилалар хонадонига бориб, уларнинг ҳолидан хабар олди.
–Очиғи, депутатимизнинг уйимизга келиб ҳолимиздан хабар олганидан жуда хурсанд бўлдик, – дейди “Қўшчинор” МФЙда яшовчи Т.Аҳмедов. –Барака топсинлар, оталарига раҳмат! Ҳеч қачон аҳоли муаммоларига бефарқ қарамайди, одамлар дарду ташвишига шерик бўлади.
Ташриф чоғида халқ ноиби фуқаролар ҳолидан хабар олиш баробарида одамларни қийнаётган муаммоларни ўрганди, уларни ҳал этиш чораларини кўрди.

Депутат от УзЛиДеП из Коканда посетил семьи, нуждающиеся в социальной защите
Член депутатской группы УзЛиДеП в Кенгаше народных депутатов города Коканда Мухсинжон Абдурахимов поддерживает постоянный контакт со своими избирателями, изучает волнующие их вопросы и стремится помочь в их решении.
Недавно депутат побывал в махаллинских сходах граждан “Янги чорсу”, “Кушчинор”, “Ат-Термизий”, побеседовал с населением, посетил семьи, нуждающиеся в социальной защите.
- Очень рады, что депутат, за которого мы голосовали на выборах, оправдывает наши надежды, - говорит житель махалли “Кушчинор” Т.Ахмедов. – Мы благодарны ему за то, что небезразлично относится ко всем волнующим нас вопросам, посещает наши дома и семьи.
В ходе визита народный представитель изучил волнующие вопросы населения и принял меры по их решению.