O‘zLiDeP rahbariga 40 nafarga yaqin tadbirkordan minnatdorchilik xati keldi
Bundan ikki oy avval O‘zLiDeP Toshkent shahar Kengashi raisi To‘rabek Nazarov boshchiligidagi ishchi guruh “Olmazor” kichik sanoat zonasiga borgan edi.
Tashrif chog‘ida ishchi guruh a’zolari hududda faoliyat yuritayotgan tadbirkorlar va ishbilarmonlar faoliyati bilan yaqindan tanishish barobarida, ularni o‘ylantirayotgan muammolar bilan ham qiziqqan edi.
Ishchi guruhning tashrifidan so‘ng, oradan hech qancha vaqt o‘tmay, tadbirkor va ishbilarmonlarni o‘ylantirib kelayotgan muammolar ijobiy hal etildi. Tadbirkorlarni erkin samarali faoliyat yuritishlari uchun keng sharoitlar, qulayliklar yaratildi. Eng muhimi, bundan elektoratimiz vakillari xursand. Bu haqida yaqinda “Olmazor” kichik sanoat zonasida faoliyat yuritayotgan 40 nafarga yaqin tadbirkor imzo chekkan minnatdorchilik xatida bayon qilingan. O‘zLiDeP rahbari nomiga yozilgan xatda partiya Toshkent shahar Kengashi ishchi guruhi ochiq muloqot va uchrashuvlarda 50 ga yaqin muammo muhokama qilingani qayd etilgan.
–To‘g‘risi, ishchi guruh tashrifidan so‘ng, ko‘p yillar davomida bizni qiynab kelayotgan ko‘plab muammolarga yechim topildi, – deydi Olmazor kichik sanoat zonasi rahbari U.Yunusov. – Quvonarlisi, kichik sanoat zonasida katta o‘zgarishlar bo‘ldi. Tadbirkorlarning ertangi kunga bo‘lgan ishonchi yanada ortdi. Hozir tadbirkorlarimiz bor kuch g‘ayrati bilan yurt rivojiga hissa qo‘shishga harakat qilmoqda, yoshlar bandligini ta’minlashga munosib ulush qo‘shmoqda. Buning uchun O‘zLiDePdan minnatdormiz.
Ta’kidlash kerak, O‘zLiDeP bu kabi ko‘plab xayrli ishlarga bosh-qosh bo‘lib, muammolarni joyida hal etib, aholining ertangi kunga bo‘lgan ishonchini yanada oshirmoqda. Madsad bitta, xalqni rozi qilish, aholining davlat idoralariga bo‘lgan ishonchini mustahkamlash.
2244
Даврон Темиров O‘zLiDeP Бўкав туман Кенгаши ижрочи котиби2018-11-10 16:05:27
Партиямиз шиори "Биргаликда биз кучмиз".Шундай экан халқнинг ичида бўлиш, унинг муаммоларини ўрганиш ва уларга амалий ёрдам кўрсатиш партия билан халқнинг жипслигига хизмат қилади.Олмазор туман Кенгашининг ютуқлари билан табриклаймиз, янгидан-янги зафарлар тилаймиз.

Руководителю УзЛиДеП пришло письмо благодарности от около 40 предпринимателей
Месяц назад рабочая группа во главе с председателем Ташкентского городского Совета УзЛиДеП Турабеком Назаровым побывала в малой промышленной зоне “Олмазор”.
В ходе посещения члены рабочей группы наряду с ознакомлением с деятельностью действующих на территории предпринимателей и деловых людей также поинтересовались волнующими их проблемами.
После посещения рабочей группы, спустя некоторое время, были положительно решены волнующие предпринимателей проблемы. Созданы широкие условия и возможности для свободной эффективной деятельности. Самое важное, от этого рады представители нашего электората. Об этом изложено в благодарственном письме, поступившем недавно от около 40 предпринимателей, действующих в малой промышленной зоне “Олмазор”. В письме на имя руководителя УзЛиДеП сообщено, что рабочей группой Ташкентского городского Совета партии в ходе открытых диалогов и встреч обсуждены почти 50 проблем.
–После посещения рабочей группы решены множество проблем, которые волновали нас многие годы, – сказал руководитель малой промышленной зоны «Олмазор» У.Юнусов. – Отрадно, что произошли большие изменения в малой промышленной зоне. У предпринимателей еще более возросла уверенность в завтрашнем дне. Сейчас наши предприниматели прилагают все усилия для того, чтобы внести вклад в развитие нашей страны, обеспечение занятости молодежи. За это мы благодарны УзЛиДеП.
Следует отметить, что УзЛиДеП организует множество таких добрых дел, старается решить проблемы на месте, что еще более повышает доверие населения к партии.
1657
Даврон Темиров O‘zLiDeP Бўкав туман Кенгаши ижрочи котиби2018-11-10 16:05:27
Партиямиз шиори "Биргаликда биз кучмиз".Шундай экан халқнинг ичида бўлиш, унинг муаммоларини ўрганиш ва уларга амалий ёрдам кўрсатиш партия билан халқнинг жипслигига хизмат қилади.Олмазор туман Кенгашининг ютуқлари билан табриклаймиз, янгидан-янги зафарлар тилаймиз.
Рахманова Гульнара УзЛиДеП Тахтакупир туман Кенгаши ижрочи котиб 2018-11-08 17:21:53
O‘zLiDeP раҳбарига биз хам тадбиркорлар билан биргаликда миннатдорчилик билдирамиз, купчилик муоммаларнинг уз ечимини топиши рахбаримизнинг, партиямиз фаолларидан тузилган ишчи гурух аъзоларининг халкнинг орасида булиб уларнинг тилак ва истакларини эшитиб, тадбиркорликдаги тусикларни урганиб бартараф килишдаги амалий ердамлари туфайли албатта. Барча партиядошларимизни 15-йиллик байрам билан табриклаймиз